Vasif Talıbovun oğlu deputat seçildi – SİYAHI

Müəllif: Redaktor

Editor

vasifo[lu20151112Naxçıvan Muxtar Respublikasının Ali Məhkəməsi Naxçıvan Muxtar Respublikası Ali Məclisinə 2015-ci il noyabrın 1-də keçirilmiş seçkilərin nəticələrinin yoxlanılması və təsdiq edilməsinə dair məsələni müzakirə edib.

Iclasda aparılan müzakirələrdən sonra Naxçıvan Muxtar Respublikası Ali Məclisinə 2015-ci il noyabrın 1-də keçirilmiş 45 seçki dairəsi üzrə seçkilərin nəticələri bütövlükdə təsdiq edilib.

Naxçıvan Muxtar Respublikası Ali Məclisinə keçirilən seçkilərdə Ali Məclisin sədri Vasif Talıbovun oğlu Seymur Talıbov da var. S.Talıbov 25 saylı Naxçıvan şəhər Seçki Dairəsindən deputat seçilib.

Naxçıvan Muxtar Respublikası Ali Məclisinə seçilən deputatlar:

1 saylı Sədərək Seçki Dairəsi – Qasımov Arif Mikayıl oğlu

2 saylı Heydərabad Seçki Dairəsi – Əliyeva Vüsalə Abazər qızı

3 saylı Maxta Seçki Dairəsi – Həsənov Nüsrət Firudin oğlu

4 saylı Yengicə Seçki Dairəsi – Babayev Əmir Baxşəli oğlu

5 saylı Alışar Seçki Dairəsi – Tağıyev Asəf Tağı oğlu

6 saylı Çərçiboğan Seçki Dairəsi – Məhərrəmov Saleh Heydər oğlu

7 saylı Aralıq Seçki Dairəsi – Talıbov Vasif Yusif oğlu

8 saylı Düdəngə Seçki Dairəsi – Vəliyev Musa Məmməd oğlu

9 saylı Mahmudkənd Seçki Dairəsi – Möhbəliyev Telman Əli oğlu

10 saylı Şərur şəhər Seçki Dairəsi – Zeynalov Azər Yadulla oğlu

11 saylı Həmzəli Seçki Dairəsi – Məmmədova Yeganə Qurban qızı

12 saylı Yuxarı Daşarx Seçki Dairəsi – Talıbov Tariyel Hüseynəli oğlu

13 saylı İbadulla Seçki Dairəsi – Həsənli Oruc Qafar oğlu

14 saylı Danyeri Seçki Dairəsi – Əliyev Asim Yediyar oğlu

15 saylı Qarabağlar Seçki Dairəsi – Quluyeva Sevda Rüstəm qızı

16 saylı Qıvraq Seçki Dairəsi – İbrahimov Anar Adil oğlu

17 saylı Çalxanqala Seçki Dairəsi – Məmmədov Ehtimad Cəfər oğlu

18 saylı Nehrəm Seçki Dairəsi – Niftəliyev Hüseyn Əsrafil oğlu

19 saylı Babək qəsəbə Seçki Dairəsi – Məmmədov İsa Mustafa oğlu

20 saylı Yarımca Seçki Dairəsi – Allahverdiyeva Həbibə Rəşad qızı

21 saylı Məzrə Seçki Dairəsi – Seyidov Mirhəşim Əhməd oğlu

22 saylı Şıxmahmud Seçki Dairəsi – Məmmədli Turan Bəyməmməd qızı

23 saylı Cəhri Seçki Dairəsi – Səfərli Hacıfəxrəddin Yəhya oğlu

24 saylı Naxçıvan şəhər Seçki Dairəsi – Abbasov Məhərrəm Hüseyn oğlu

25 saylı Naxçıvan şəhər Seçki Dairəsi – Talıbov Seymur Vasif oğlu

26 saylı Naxçıvan şəhər Seçki Dairəsi – Cəfərli Elman Yusif oğlu

27 saylı Naxçıvan şəhər Seçki Dairəsi – Rzayeva Yazgül Həsənəli qızı

28 saylı Naxçıvan şəhər Seçki Dairəsi – Əliyev İsmayıl İsrafil oğlu

29 saylı Naxçıvan şəhər Seçki Dairəsi – Allahverdiyeva Aidə Məhərrəm qızı

30 saylı Naxçıvan şəhər Seçki Dairəsi – Məmmədov Namiq Qəzənfər oğlu

31 saylı Naxçıvan şəhər Seçki Dairəsi – Məmmədov Nazim Məmməd oğlu

32 saylı Naxçıvan şəhər Seçki Dairəsi – Bababəyli Nazim Səfərəli oğlu

33 saylı Naxçıvan şəhər Seçki Dairəsi – Əzimov Behruz Nurəddin oğlu

34 saylı Şahbuz şəhər Seçki Dairəsi – Məmmədov Rizvan Təmo oğlu

35 saylı Kolanı Seçki Dairəsi – İsmayılov Cəbi Əziz oğlu

36 saylı Şahbuzkənd Seçki Dairəsi – Dünyamalıyev Qoçəli İsa oğlu

37 saylı Culfa şəhər Seçki Dairəsi – İbrahimov Qadir Abbas oğlu

38 saylı Yaycı Seçki Dairəsi – Fərəcov Fərəc Rza oğlu

39 saylı Ərəzin Seçki Dairəsi – Əliyev Tahir Rza oğlu

40 saylı Saltaq Seçki Dairəsi – Həşimli Hüseyn Məmməd oğlu

41 saylı Ordubad şəhər Seçki Dairəsi – Rzayev Qurbət İsmayıl oğlu

42 saylı Ordubad şəhər Seçki Dairəsi – Zeynalov Eldar Əhməd oğlu

43 saylı Yuxarı Əylis Seçki Dairəsi – Cəfərli Əhəd Məmməd oğlu

44 saylı Vənənd Seçki Dairəsi – Babayev Tofiq Süleyman oğlu

45 saylı Aza Seçki Dairəsi – Mustafayeva İlhamə Rafiq qızı


Loading...

© Materiallardan istifadə edərkən hiperlinklə istinad olunmalıdır

Müzakirə

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir. Gərəkli sahələr * ilə işarələnmişdir