"Yeni Çağ Xəbər": "Bu məmurlar məsuliyyətə cəlb ediləcək” - Camal Qaşıqçı hadisəsi - VİDEO Video xəbərlər17 Oktyabr 2018, 19:002828 baxış “Yeni Çağ Xəbər”-də günün icmalı. günün icmalı.xəbərYeni Çağ Xəbəri bəyəndiniz? Sosial şəbəkələrdə paylaşınhttps://yenicag.az/?p=275623 Mövzu ilə əlaqədar“Yeni Çağ” Media Qrupunun 15 illiyi təntənəli şəkildə qeyd edildi – FOTO / VİDEO“1 dəqiqədə Xəbər Çağı” – Günün əsas xəbərləri 60 saniyədə – VİDEOBütün dünya vaksin pasportumuzu tanıyır, Azərbaycandan başqa – ReplikaƏhməd İsmayılov: “MEDİA ilk addımlarını atır”Deputat Ülvi Quliyev: “Ermənistanı daha böyük faciələr gözləyir” Ən son xəbərləri bizim Facebook səhifəmizdə izləyin@yenicagmedia
Azərbaycan MN vacib məlumat yaydı: “Ermənistan tərəfi təxribatlarını ört-basdır etmək məqsədilə dezinformasiyalar yayır” Manşet 9 saat əvvəl