“AzeriLight”ın son qiyməti İqtisadiyyat12 May 2017, 11:16932 baxış Azərbaycan neftinin qiyməti bahalaşıb. Yeniçağ.Az xəbər verir ki, “AzeriLight” markalı neftin qiyməti 1 dollar və ya 1,96% artaraq 51,99 dollar dəyərində qərarlaşıb. Yeniçağ.Az AzeriLightAzərbaycan Xəbəri bəyəndiniz? Sosial şəbəkələrdə paylaşınhttps://yenicag.az/?p=179233 Mövzu ilə əlaqədarGədəbəydə qar uçqununa düşən iki əsgərin nəşləri aşkar edilibBakı-İrəvan kanalını bağlamaq CƏHDİ: “Brüssel, Vaşinqton və Moskva görüşlərində hər hansı…”İrəvanın “ölü nöqtə”dən tərpənmək NİYYƏTİ: “Sülh müqaviləsinin nə zaman imzalanacağını söyləmək…”ABŞ-nin “Azərbaycan planı”nda AÇILAN PƏRDƏ: “Casus şəbəkəsinin ifşası və atılan addımlar…”İrəvanın sözdən işə baş tutmayan KEÇİDİ: “Ermənistan sülhə hazır olduğunu bəyan etsə də…” Ən son xəbərləri bizim Facebook səhifəmizdə izləyin@yenicagmedia