“Qarabağ” millinin oyunçusunu transfer etdi İdman10 İyul 2020, 12:25916 baxış “Qarabağ” Azərbaycan millisinin qapıçısı Emil Balayevi transfer edib. Yenicag.az klubun rəsmi saytına istinadən xəbər verir ki, Ağdam klubu “Zirə”dən ayrılan qapıçı ilə müqavilə imzalayıb. millioyunçuqarabagrəsmitransfer Xəbəri bəyəndiniz? Sosial şəbəkələrdə paylaşınhttps://yenicag.az/?p=372832 Mövzu ilə əlaqədarQərbi Azərbaycana aktuallaşan QAYIDIŞ: “Oralar vətəndir, o torpaqlara qayıtmalıyıq” – Millət vəkiliVətəni danlamaq və ya ritorik sualların aydınlatdığı yurd mənzərəsi – Səxavət Məmməd yazırİrəvanın qaçırdığı TƏCRİDDƏN ÇIXIŞ ŞANSI: “Paşinyanın “Mehri dəhlizi” haqda danışması…”“Qarabağ” Almaniya nəhənginə QARŞI: Komandamız öz ənənəvi oyununu sərgiləyə bilsə…” – Tanınmış şərhçi“Qarabağın işğaldan azad olunması türk dünyasının inkişafına geniş imkanlar yaradıb” – Qazaxıstan səfiri Ən son xəbərləri bizim Instagram səhifəmizdə izləyin@yenicagmedia