Milli Məclisin iclası başlayıb Cəmiyyət16 May 2017, 12:131370 baxış Milli Məclisin növbəti plenar iclası başlayıb. İclası açıq elan edən spiker Oqtay Əsədov əvvəlcə cari məsələlərə yer verib. İclasın gündəliyinə 10 məsələ daxildir.(APA) Yeniçağ.az AzərbaycandeputatlardövləticlasMilli MəclisPlenar iclassiyasət Xəbəri bəyəndiniz? Sosial şəbəkələrdə paylaşınhttps://yenicag.az/?p=179814 Mövzu ilə əlaqədarMilli Məclisin iclası başladıGədəbəydə qar uçqununa düşən iki əsgərin nəşləri aşkar edilibXİN: Azərbaycan sülh prosesinə qarşı addımların qarşısını qətiyyətlə alacaqBakı-İrəvan kanalını bağlamaq CƏHDİ: “Brüssel, Vaşinqton və Moskva görüşlərində hər hansı…”İrəvanın “ölü nöqtə”dən tərpənmək NİYYƏTİ: “Sülh müqaviləsinin nə zaman imzalanacağını söyləmək…” Ən son xəbərləri bizim Instagram səhifəmizdə izləyin@yenicagmedia
Milli Məclisin iclası başlayıb Siyasət14 Aprel 2015, 12:310 baxış Milli Məclisin növbəti plenar iclası başlayıb. İclasın gündəliyinə Hesablama Palatasının hesabatı da daxil olmaqla, 6 məsələ daxildir. Xəbəri bəyəndiniz? Sosial şəbəkələrdə paylaşınhttps://yenicag.az/?p=79215 Ən son xəbərləri bizim Telegram kanalımızda izləyin@yenicagmedia