Moskvada ATIŞMA: Polis əməkdaşları yaralandı Dünya15 İyun 2020, 18:43790 baxış Moskvada atışma olub. Yenicag.az xəbər verir ki, bu barədə paytaxtın İstintaq Komitəsi məlumat yayıb. Məlumata görə, taksidə açılan atəş nəticəsində ikisi polis əməkdaşı olmaqla, 3 nəfər yaralanıb. əməkdaşMoskvapolis Xəbəri bəyəndiniz? Sosial şəbəkələrdə paylaşınhttps://yenicag.az/?p=369549 Mövzu ilə əlaqədarBakı-İrəvan kanalını bağlamaq CƏHDİ: “Brüssel, Vaşinqton və Moskva görüşlərində hər hansı…”Oğurlanan əşyaların GİROV QOYULMASI: “Zərərçəkən şəxsə dəymiş maddi ziyanı bütün hallarda…”Rusiyada gözlənilən POSTPUTİN DÖNƏMİ: “Onun ölümü ilə ölkənin parçalanma mərhələsinə keçəcəyi…”Rusiyanın MDB ölkələri üçün “XARİCİ AGENT” SİYAHISI: “Moskva bununla postsovet məkanında…”İranda hərbi-polis qüvvələri eyvanda oynayan uşağa atəş açdı: 6 yaşlı qız gözünü itirdi Ən son xəbərləri bizim Whatsapp kanalımızda izləyin@yenicagmedia