Prezident Elmar Məmmədyarovu işdən çıxardı Siyasət16 İyul 2020, 15:191514 baxış Prezident İlham Əliyev Xarici İşlər naziri Elmar Məmmədyarovu vəzifəsindən azad edib. Yenicag.az xəbər verir ki, dövlət başçısı bununla bağlı sərəncam imzalayıb. Elmar memmedyarovXİN Xəbəri bəyəndiniz? Sosial şəbəkələrdə paylaşınhttps://yenicag.az/?p=373812 Mövzu ilə əlaqədarAzərbaycan XİN Laçının işğaldan azad olunması ilə bağlı paylaşım etdi“Polisin də, səfirliyə hücum edənlərin də davranışlarında qəribəlik var idi” – Keçmiş XİN başçısıAzərbaycan XİN Ermənistanın bu bəyanatına cavab verdiMoskvadan idarə edilən ERMƏNİSTAN: “Putinin səsləndirdiyi bəzi məsələlər…” – Politoloq“Polad Bülbüloğlu Moskvadan Bakıya çağırılıb…” – Elmar Məmmədyarov Ən son xəbərləri bizim YouTube kanalımızda izləyin@yenicagmedia
Əş-Şaraa hökumətindən TARİXİ SƏHV: “Hazırkı hökumətdə türkmənlər yer almasalar da...” Dünya 16 minutes əvvəl
Rusiya “arxa bağçası”na QAYIDIR – Moskva üçillik fasilədən sonra Cənubi Qafqazda BUNLARI PLANLAŞDIRIR Dünya 4 saat əvvəl