"Yeni Çağ Xəbər": Azərbaycanın milyonlarını Gürcüstana yatırdı - Gürcü məhkəməsi bağışlamadı - VİDEO Video xəbərlər07 Noyabr 2018, 18:502964 baxış “Yeni Çağ Xəbər”də günün icmalı Azərbaycangünün icmalı.GürcüstanmehkemexəbərYeni Çağ Xəbəri bəyəndiniz? Sosial şəbəkələrdə paylaşınhttps://yenicag.az/?p=279164 Mövzu ilə əlaqədarGədəbəydə qar uçqununa düşən iki əsgərin nəşləri aşkar edilibBakı-İrəvan kanalını bağlamaq CƏHDİ: “Brüssel, Vaşinqton və Moskva görüşlərində hər hansı…”İrəvanın “ölü nöqtə”dən tərpənmək NİYYƏTİ: “Sülh müqaviləsinin nə zaman imzalanacağını söyləmək…”Azərbaycanın məşhur bacıları qırğına çıxdı – Məhkəməyə aparan düşmənçiliyin ŞOK TƏFƏRRÜATLARI/YENİLƏNDİABŞ-nin “Azərbaycan planı”nda AÇILAN PƏRDƏ: “Casus şəbəkəsinin ifşası və atılan addımlar…” Ən son xəbərləri bizim Facebook səhifəmizdə izləyin@yenicagmedia