Bu gündən subbakalavrların sənəd qəbulu başlanır Cəmiyyət01 İyun 2020, 12:25920 baxış “Bu gündən subbakalavrların sənəd qəbulu başlanır”. Yenicag.az xəbər verir ki, bunu Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri Məleykə Abbaszadə keçirdiyi onlayn brifinqdə deyib. qəbulsənədSubbakalavr Xəbəri bəyəndiniz? Sosial şəbəkələrdə paylaşınhttps://yenicag.az/?p=367558 Mövzu ilə əlaqədarAbituriyentlərin lazımsız FƏNN YÜKÜ: “Bu qədər çətin və qəliz imtahanlarla övladlarımızı yükləməməliyik”Azərbaycanın məşhur bacıları qırğına çıxdı – Məhkəməyə aparan düşmənçiliyin ŞOK TƏFƏRRÜATLARI/YENİLƏNDİDaşınmaz əmlak bazarına ƏCNƏBİ AXINI: “Sənədləşmə işlərinin sadələşdirilməsi və…”“Onlar prinsipial olaraq heç bir məsələni bizim xeyrimizə yazan deyillər” – Tofiq ZülfüqarovHərbi liseylərə qəbul imtahanının NƏTİCƏLƏRİ Ən son xəbərləri bizim YouTube kanalımızda izləyin@yenicagmedia