Dolların sabaha olan məzənnəsi İqtisadiyyat03 May 2021, 22:00603 baxış Azərbaycan Mərkəzi Bankı (AMB) mayın 4-nə olan USD/AZN rəsmi məzənnəsini açıqlayıb. AMB-dən Yenicag.az-a bildirilib ki, bankın mayın 4-dən etibarən USD/AZN rəsmi məzənnəsi 1,7000 manat səviyyəsində müəyyən olunub. dollarmanatməzənnə Xəbəri bəyəndiniz? Sosial şəbəkələrdə paylaşınhttps://yenicag.az/?p=412613 Mövzu ilə əlaqədar3 ədədi 10 manata satılan TOYUQLAR – “AQTA deyir ki, hər şeyin bərkimişi yaxşıdır”Bitkoində son 17 ayın REKORDU: Kriptovalyuta necə bahalaşdı?Neft qiymətlərində 100 DOLLAR HƏDDİ: Dünya bazarını nə gözləyir?Dünya neft bazarında QƏFİL CANLANMA: Yeni proqnozlar nədən xəbər verir?“Deutsche Bank”ın PROQNOZU: Türkiyəyə 35 milyard dollar daxil ola bilər Ən son xəbərləri bizim Facebook səhifəmizdə izləyin@yenicagmedia