Dolların sabaha olan məzənnəsi İqtisadiyyat17 May 2021, 19:59681 baxış Azərbaycan Mərkəzi Bankı (AMB) mayın 18-nə olan USD/AZN rəsmi məzənnəsini açıqlayıb. AMB-dən Yenicag.az-a bildirilib ki, bankın mayın 18-dən etibarən USD/AZN rəsmi məzənnəsi 1,7000 manat səviyyəsində müəyyən olunub. Azərbaycan Mərkəzi Bankıdollarməzənnə Xəbəri bəyəndiniz? Sosial şəbəkələrdə paylaşınhttps://yenicag.az/?p=414631 Mövzu ilə əlaqədarBitkoində son 17 ayın REKORDU: Kriptovalyuta necə bahalaşdı?Neft qiymətlərində 100 DOLLAR HƏDDİ: Dünya bazarını nə gözləyir?Dünya neft bazarında QƏFİL CANLANMA: Yeni proqnozlar nədən xəbər verir?“Deutsche Bank”ın PROQNOZU: Türkiyəyə 35 milyard dollar daxil ola bilərDollar, yoxsa manat? – Azərbaycanlı məşhurlar pullarını hansı valyuta ilə saxlayır? – SORĞU Ən son xəbərləri bizim Facebook səhifəmizdə izləyin@yenicagmedia