Dolların sabaha olan məzənnəsi açıqlanıb İqtisadiyyat12 May 2017, 17:03959 baxış Azərbaycan Mərkəzi Bankı (AMB) mayın 15-nə olan USD/AZN rəsmi məzənnəsini açıqlayıb. AMB-dən verilən məlumata görə, USD/AZN rəsmi məzənnəsi. Yeniçağ.az AMBAzərbaycanAZNbankdollarkreditmanatməzənnəUSD Xəbəri bəyəndiniz? Sosial şəbəkələrdə paylaşınhttps://yenicag.az/?p=179305 Mövzu ilə əlaqədarGədəbəydə qar uçqununa düşən iki əsgərin nəşləri aşkar edilib3 ədədi 10 manata satılan TOYUQLAR – “AQTA deyir ki, hər şeyin bərkimişi yaxşıdır”Bakı-İrəvan kanalını bağlamaq CƏHDİ: “Brüssel, Vaşinqton və Moskva görüşlərində hər hansı…”İrəvanın “ölü nöqtə”dən tərpənmək NİYYƏTİ: “Sülh müqaviləsinin nə zaman imzalanacağını söyləmək…”ABŞ-nin “Azərbaycan planı”nda AÇILAN PƏRDƏ: “Casus şəbəkəsinin ifşası və atılan addımlar…” Ən son xəbərləri bizim Facebook səhifəmizdə izləyin@yenicagmedia