Dolların sabaha olan məzənnəsi açıqlanıb İqtisadiyyat15 May 2017, 17:421004 baxış Azərbaycan Mərkəzi Bankı (AMB) mayın 16-na olan USD/AZN rəsmi məzənnəsini açıqlayıb. AMB-dən verilən məlumata görə, USD/AZN rəsmi məzənnəsi 1,7025 səviyyəsində müəyyən olunub. Yeniçağ.az AMBavroAzərbaycanbankdollarMərkəzi BankməzənnəUSD Xəbəri bəyəndiniz? Sosial şəbəkələrdə paylaşınhttps://yenicag.az/?p=179730 Mövzu ilə əlaqədarGədəbəydə qar uçqununa düşən iki əsgərin nəşləri aşkar edilibBakı-İrəvan kanalını bağlamaq CƏHDİ: “Brüssel, Vaşinqton və Moskva görüşlərində hər hansı…”İrəvanın “ölü nöqtə”dən tərpənmək NİYYƏTİ: “Sülh müqaviləsinin nə zaman imzalanacağını söyləmək…”ABŞ-nin “Azərbaycan planı”nda AÇILAN PƏRDƏ: “Casus şəbəkəsinin ifşası və atılan addımlar…”İrəvanın sözdən işə baş tutmayan KEÇİDİ: “Ermənistan sülhə hazır olduğunu bəyan etsə də…” Ən son xəbərləri bizim X səhifəmizdə izləyin@yenicagmedia