Düşmən Füzulini “Smerç” ilə atəşə tutur Hərbi03 Noyabr 2020, 12:24782 baxış Ermənistan silahlı Qüvvələri Füzuli şəhərini və ətraf kəndləri “Smerç” yaylım atəşli reaktiv sistemindən atəşə tutur. Bu barədə Yenicag.az-a Müdafiə Nazirliyindən məlumat verilib. atəşcəbhədüşmenErmənifuzulihərbminaatanmüdafiəMüdafiə Nazirliyiordusmerctexnikatəxribat Xəbəri bəyəndiniz? Sosial şəbəkələrdə paylaşınhttps://yenicag.az/?p=388776 Mövzu ilə əlaqədarQisası alınan Daşaltı əməliyyatından 33 il ötürQarabağda sahibsiz qalan erməni evləri: “Orada vaxtilə qanunsuz məskunlaşdırılan ermənilər…”Daha 28 ailə Füzuliyə yola salındıOrdumuz Naxçıvanda təlim keçirdi – Videoİranda Azərbaycana qarşı daha bir təxribat – FOTO Ən son xəbərləri bizim X səhifəmizdə izləyin@yenicagmedia
Azərbaycan MN vacib məlumat yaydı: “Ermənistan tərəfi təxribatlarını ört-basdır etmək məqsədilə dezinformasiyalar yayır” Manşet 7 saat əvvəl