Azərbaycan nefti bahalaşdı Enerji02 İyun 2020, 11:26684 baxış Dünya bazarında “Azeri Light” (CIF) markalı neft bahalaşıb. Yenicag.az xəbər verir ki, Azərbaycan neftinin 1 barelə olan qiyməti 1 ABŞ dolları və ya 2,7% artaraq 38,14 dollar təşkil edib. “AzeriLight” markalıAzərbaycanBahaneftiPandemiya Xəbəri bəyəndiniz? Sosial şəbəkələrdə paylaşınhttps://yenicag.az/?p=367692 Mövzu ilə əlaqədarGədəbəydə qar uçqununa düşən iki əsgərin nəşləri aşkar edilibBakı-İrəvan kanalını bağlamaq CƏHDİ: “Brüssel, Vaşinqton və Moskva görüşlərində hər hansı…”İrəvanın “ölü nöqtə”dən tərpənmək NİYYƏTİ: “Sülh müqaviləsinin nə zaman imzalanacağını söyləmək…”ABŞ-nin “Azərbaycan planı”nda AÇILAN PƏRDƏ: “Casus şəbəkəsinin ifşası və atılan addımlar…”İrəvanın sözdən işə baş tutmayan KEÇİDİ: “Ermənistan sülhə hazır olduğunu bəyan etsə də…” Ən son xəbərləri bizim Threads kanalımızda izləyin@yenicagmedia