Dolların mayın 22-nə olan məzənnəsi açıqlanıb İqtisadiyyat19 May 2017, 18:05960 baxış Azərbaycan Mərkəzi Bankı (AMB) mayın 22-nə olan USD/AZN rəsmi məzənnəsini açıqlayıb. AMB-dən verilən məlumata görə, USD/AZN rəsmi məzənnəsi 1,7023 səviyyəsində müəyyən olunub. Yeniçağ.az ABŞAMBbankdollarmanatUSD Xəbəri bəyəndiniz? Sosial şəbəkələrdə paylaşınhttps://yenicag.az/?p=180532 Mövzu ilə əlaqədar3 ədədi 10 manata satılan TOYUQLAR – “AQTA deyir ki, hər şeyin bərkimişi yaxşıdır”ABŞ-nin “Azərbaycan planı”nda AÇILAN PƏRDƏ: “Casus şəbəkəsinin ifşası və atılan addımlar…”Vaşinqtondan daha bir DEMARŞ: “Onların “Dağlıq Qarabağ” məfhumunu gündəlikdə saxlamaları…”Qiymətli kağızların BAZARA “AXIN”I: “Qüvvəyə minmiş yeni qaydaların tətbiqindən sonra…” – Millət vəkiliPul köçürmələrində araşdırmaya cəlb olunan VƏSAİT: “Şübhəli bank əməliyyatlarını dayandırmaq…” Ən son xəbərləri bizim X səhifəmizdə izləyin@yenicagmedia