Bakıda 8-ci sinif şagirdi faciəli şəkildə ÖLDÜ - FOTO Hadisə11 Avqust 2021, 00:18857 baxış Bakıda orta məktəb şagirdi faciəli şəkildə həlak olub. Yenicag.az xəbər verir ki, məlumata görə, 20 nömrəli məktəb-liseyin 8-ci sinif şagirdi Nurlan Bağışovu avtomobil vurub. Bakıfaciəmekteblişagird Xəbəri bəyəndiniz? Sosial şəbəkələrdə paylaşınhttps://yenicag.az/?p=425849 Mövzu ilə əlaqədarMəktəb “xoxan” rolunda: Uşaqları təhsildən qorxudan valideyn sevgisi – Aqil Bəkir yazırNəzarətdən kənar qalan KÜÇƏ TİCARƏTİ: “Bu işləri tənzimləyən xüsusi departament olsa da…”Şagirdləri daşıyan avtobus qəzaya düşdü – FOTOLARQubadakı qəzada ölən şəxslərin – FOTOLARIValideynlər və şagirdlər üçün AZALMAYAN “ƏLAVƏ YÜK”: “Bunlar elmdən çox kommersiya maraqlarına…” Ən son xəbərləri bizim Facebook səhifəmizdə izləyin@yenicagmedia