Məşhur serial başa çatır Maqazin22 May 2018, 20:172630 baxış Türkiyənin daha bir məşhur serialı başa çatır. Yenicag.az xəbər verir ki, söhbət “Star TV”də yayımlanan “Fazilet Hanım ve Kızları” serialından gedir. Qardaş ölkə mətbuatının iddiasına görə, serial reytinq qurbanı olub. fazilet hanım ve kızlarıfinalStar tvyeni bölüm Xəbəri bəyəndiniz? Sosial şəbəkələrdə paylaşınhttps://yenicag.az/?p=249041 Mövzu ilə əlaqədar“Kuruluş Osman”ın gözlənilən fraqmanı yayımlandı – Yeni sezon nə vaxt başlayacaq?- VİDEOTəxirə salınmış respublika fənn olimpiadalarının final mərhələsinin keçiriləcəyi TARİXGüləşçimiz erməniyə qalib gəlib finala yüksəldi Azərbaycan Kuboku: “Neftçi” uduzdu, “Qarabağ” qalib gəldiAzərbaycan kubokunda 1/4 finalın cütləri müəyyənləşib Ən son xəbərləri bizim YouTube kanalımızda izləyin@yenicagmedia