AAAF Park sakinləri Tofiq Heydərova qarşı üsyana qalxdılar: #Bizdonuruq
“AAAF İnşaat MMC”-nin təsisçisi Tofiq Heydərov bir müddət öncə işləri qaydasında getmədiyindən çıxış yolu kimi hakimiyyəti 30 min adamın ayağa qalxması ilə hədələyirdi.
Yenicag.az xəbər verir ki, iş adamı “AAAF Park” yaşayış kompleksinin sakinlərinin onun arxasında durduğunu düşünürdü. Lakin son hadisələr tam fərqli mənzərəni ortaya qoyur. Məsələ burasındadı ki, son dövrlər məhz Heydərovun güvəndiyi həmin sakinlər indi “AAAF Park”a qarşı üsyan edirlər. Yaşayış kompelksindəki şəraitsizlikdən, qaz və liftin olmamasından şikayətlənən sakinlər ötən ay hətta etiraz aksiyası da keçirdilər.
İndi isə həmin narazı sakinlər “Facebook”da “#bizdonuruq” haştağı ilə statuslar yazmağa, Tofiq Heydərovu “yıxıb sürüməyə” başlayıblar. Onlar şirkət rəhbərini verdikləri vədlərə əməl etməməkdə günahlandırırlar. “AAAF Park”dakı çatışmazlıqların əsas səbəbkarı kimi məhz Heydərov göstərilir.
Həmin statusların bəzisi ilə sizi də tanış edirik: