Dolların sabaha olan məzənnəsi İqtisadiyyat21 May 2021, 18:401682 baxış Azərbaycan Mərkəzi Bankı (AMB) mayın 24-nə olan USD/AZN rəsmi məzənnəsini açıqlayıb. AMB-dən Yenicag.az-a bildirilib ki, bankın mayın 24-dən etibarən USD/AZN rəsmi məzənnəsi 1,7000 manat səviyyəsində müəyyən olunub. dollarrmanatməzməzənnə Xəbəri bəyəndiniz? Sosial şəbəkələrdə paylaşınhttps://yenicag.az/?p=415192 Mövzu ilə əlaqədar3 ədədi 10 manata satılan TOYUQLAR – “AQTA deyir ki, hər şeyin bərkimişi yaxşıdır”Dollar, yoxsa manat? – Azərbaycanlı məşhurlar pullarını hansı valyuta ilə saxlayır? – SORĞUYaşayış minimumunun hesablanmasındakı YANLIŞ: “Üç dəfəlik fərq real deyil”Manatda devalvasiya EHTİMALI: “Mərkəzi Bankın bu istiqamətdə…” – İqtisadçıAvqustun 16-da xarici valyutaların manata olan məzənnələri Ən son xəbərləri bizim Instagram səhifəmizdə izləyin@yenicagmedia